Kobiety Przedsiębiorcze 2016 w powiecie staszowskim nagrodzone

Utworzono: czwartek, 09, marzec 2017

phoca thumb l 9W dniu 8 marca br., w Hotelu Kongresowym w Kielcach, odbyła się finałowa gala kolejnej edycji plebiscytu „Kobieta Przedsiębiorcza”. Organizowany już od dziewięciu lat konkurs cieszy się niezmiennie popularnością wśród przedsiębiorców i samorządowców z województwa świętokrzyskiego.


Wśród zaproszonych gości był m.in.: starosta staszowski Michał Skotnicki, który wraz z redaktorem naczelnym gazety „Echo Dnia” Stanisławem Wróblem, wręczył laureatkom z powiatu staszowskiego okolicznościowe dyplomy, kwiaty i podziękowania.
Laureatkami plebiscytu „Kobiety Przedsiębiorcze 2016” w powiecie staszowskim zostały: I miejsce: Dorota Woszczyńska, mieszka w Staszowie, od 9 lat jest dyrektorem w Europejskim Centrum Odszkodowań. Od 2007 roku prowadzi własną działalność gospodarczą Centrum Handlowe Ricardo w Staszowie. Od 2 lat świadczy usługi detektywistyczne. Należy do Mundurowego Klubu Motorowego Rzeczpospolitej Polskiej i do Klubu (IPMC) International Police Motor Corporation Poland. Biegle włada językiem włoskim, niemieckim i rosyjskim. II miejsce Weronika Koziarz–Dygulska, choreograf i instruktor tańca w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu, instruktor fitness i Zumby w Szkole Tańca Enigma w Staszowie, której jest właścicielką. III miejsce Joanna Witek,  radna miasta i gminy Połaniec, mieszka w Ruszczy. Jednym z jej sukcesów jest funkcjonujący od prawie roku Środowiskowy Dom Samopomocy w Połańcu. W planach ma otworzenie całodobowej placówki tego typu oraz rozbudowanie przychodni zdrowia.
Podczas kieleckiej gali uhonorowano także laureatów plebiscytu „Laur Piękna”. W kategorii „Zakłady fryzjerskie”, w powiecie staszowskim, zwyciężyło Studio Urody „Metamorfoza” w Staszowie.


Tekst: Michał Skrętek
Foto:  arch. Starostwa

                    Instytucje                                                           Szkoły ponadgimnazjalne

       Bez_nazwy23.png

                          Związki i Stowarzyszenia

far.png