Poznaliśmy najlepszych lekarzy

Utworzono: piątek, 24, luty 2017

phoca thumb l 5W czwartek, podczas gali w kieleckim Best Western Grand Hotel, poznaliśmy najlepszych lekarzy ziemi świętokrzyskiej, wybranych w plebiscycie ,,Echa Dnia”. Lekarzem roku za 2016 rok w województwie świętokrzyskim, został wybrany dr n. med. Arkadiusz Hil, specjalista ginekologii i położnictwa w Świętokrzyskim Centrum Onkologii. Najlepszą przychodnią w województwie zostało Centrum Medyczne ,,Zdrowie” z Kielc.

    Tradycyjnie, podczas gali ogłoszono także wyniki plebiscytu w poszczególnych powiatach. Najlepszymi lekarzami powiatu staszowskiego zostali wybrani: I miejsce - Robert Matraszek, ordynator Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Staszowie, II miejsce – dr n. med. Jacek Kiełtucki, pracujący także w staszowskim szpitalu, specjalista chorób wewnętrznych i zastępca dyrektora SPZZOZ w Staszowie do spraw lecznictwa, III miejsce przypadło Stefanowi Podeskowi, cenionemu w regionie lekarzowi ortopedzie.
Najlepszą przychodnią w powiecie staszowskim, po raz drugi z rzędu, została Przychodnia Rodzinna Sp. z o.o. w Staszowie, świadcząca, m.in. usługi z zakresu medycyny rodzinnej i badań usg, które wykonują lekarze specjaliści posiadający odpowiednie certyfikaty. Przychodnia posiada także gabinet do masażu z trzema jednocześnie pracującymi fotelami.    

                                Tekst: Jan Mazanka
                                Foto: arch. Starostwa

   

 

                    Instytucje                                                           Szkoły ponadgimnazjalne

       Bez_nazwy23.png

                          Związki i Stowarzyszenia

far.pngcech