Dzień Niepodległości 2016 na sportowo

Utworzono: poniedziałek, 14, listopad 2016

phoca thumb l 11

W tym roku 98. rocznicę odzyskania niepodległości świętowano w Staszowie także na sportowo. Po oficjalnej części uroczystości rocznicowych, jakie odbyły się w południe na staszowskim Rynku, o godz. 15:00, w Powiatowym Centrum Sportowym rozpoczęto „Halowy Turniej Piłki Nożnej Samorządowców o Puchar Starosty Staszowskiego”.


I edycja imprezy zgromadziła w hali PCS wielu miłośników piłki nożnej, którzy żywiołowo dopingowali swoich faworytów. Wśród zaproszonych gości byli także, m.in.: burmistrzowie i wójtowie miast i gmin oraz gmin z terenu powiatu staszowskiego, a także radni i pracownicy samorządowi. W turnieju udział wzięło sześć drużyn, reprezentujących: Starostwo Powiatowe w Staszowie, Urząd Miasta i Gminy Staszów, Urząd Miasta i Gminy Połaniec, Urząd Miasta i Gminy Osiek, Urząd Gminy Rytwiany i Urząd Gminy Szydłów.  
I miejsce w „Halowym Turnieju Piłki Nożnej Samorządowców o Puchar Starosty Staszowskiego” zdobyła drużyna Urzędu Miasta i Gminy Połaniec, II miejsce drużyna Urzędu Miasta i Gminy Staszów, a III miejsce reprezentacja Starostwa Powiatowego w Staszowie. Najlepszym bramkarzem turnieju został wicestarosta Tomasz Fąfara grający w drużynie Starostwa Powiatowego w Staszowie, królem strzelców  został Tomasz Kiciński a najlepszym zawodnikiem Rafał Jastrząb, obydwaj z drużyny Miasta i Gminy Połaniec.

 

                    Instytucje                                                           Szkoły ponadgimnazjalne

       Bez_nazwy23.png

                          Związki i Stowarzyszenia

far.png