Szanowni mieszkańcy!!!

Utworzono: poniedziałek, 14, listopad 2016

W roku 2017 planujemy zagospodarowanie wolnej przestrzeni w Powiatowym Centrum Sportowym. W ramach planowanej inwestycji powstaną pomieszczenia o łącznej powierzchni około 650 m2: sala zapasów, sala fitness oraz siłownia.

Oferty związane z usługami siłowni są dziś bardzo szerokie i należy je dostosować do potrzeb osób korzystających. Dostępne są sprzęty do ćwiczeń izolowanych i wolnych zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Równie szeroki wybór akcesoriów i sprzętu powinien się znaleźć na sali do ćwiczeń fitness. Chcąc poznać Wasze oczekiwania, prosimy o opinie jakiego rodzaju sprzęt powinien znaleźć się w siłowni i sali fitness.

Oferta siłowni oraz sali fitness, którą udostępni mieszkańcom Powiatowe Centrum Sportowe w Staszowie w zamiarze ma spełniać wiele funkcji rekreacyjno-sportowych, łączących się z celem zwiększenia wśród mieszkańców aktywności ruchowej i nauki zachowań prozdrowotnych.

Chcąc Poznać Państwa oczekiwania, prosimy o opinie jakiego rodzaju sprzęt powinien znaleźć się w siłowni i sali fitness.

Uwagi, opinie można składać/przesyłać:

- w formie mailowej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

    - w formie papierowej na adres: Starostwo Powiatowe w Staszowie, ul. Piłsudskiego 7,28-200 Staszów, do dnia 30 listopada br.;

Z dopiskiem „SIŁOWNIA, SALA FITNESS w PCS Staszów”.

W celu uzyskania Państwa opinii nie wymagamy formularzy. Prosimy o opisanie swoimi słowami Państwa oczekiwań w kwestii:

- wyposażenia siłowni w sprzęt do ćwiczeń siłowych,

- dostosowania sprzętu do potrzeb kobiet i mężczyzn,

- dostosowania sprzętu do wieku i stanu zdrowia osób ćwiczących,

- wyposażenia w sprzęt i akcesoria sali do ćwiczeń fitness,

- wyposażenia zaplecza technicznego wspomnianych wyżej pomieszczeń.

Czekamy na Państwa opinie do dnia 30 listopada 2016 r.

                    Instytucje                                                           Szkoły ponadgimnazjalne

       Bez_nazwy23.png

                          Związki i Stowarzyszenia

far.png