Startuje nabór wniosków Działaj Lokalnie IX w powiecie staszowskim.

Utworzono: czwartek, 12, maj 2016

spotkania informacyjne

 

 

 

 

Fundacja Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży FARMa ogłasza nabór wniosków do konkursu grantowego „Działaj Lokalnie“. Program Działaj Lokalnie adresowany jest do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających na rzecz DOBRA WSPÓLNEGO na terenie powiatu staszowskiego (gminy: Staszów, Rytwiany, Bogoria, Osiek, Łubnice, Połaniec, Oleśnica, Szydłów).W ramach programu można pozyskać granty do 6.000 zł na projekty mające na celu pobudzanie lokalnej aktywności oraz rozwijanie dobra wspólnego.W tym roku łączna pula na granty wynosi 55.000 zł. Nabór wniosków potrwa od 29 kwietnia do 5 czerwca 2016 r. Realizacja projektów powinna trwać od 3 – 6 m-cy w okresie od lipca do grudnia 2016 r.

Aby zapoznać Państwa ze szczegółami konkursu, Fundacja Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży FARMa zaprasza na spotkania informacyjne w następujących terminach:

Szydłów 16 maja – godz. 16:00 – Urząd Gminy w Szydłowie

Łubnice 18 maja – godz. 17:00 – Gminne Centrum Kultury w Łubnicach

Święcica 19 maja – godz. 17:00 – OSP w Święcicy

Staszów 20 maja – godz. 18:00 – Ośrodek Działaj Lokalnie, siedziba Fundacji FARMa

Zapraszamy serdecznie przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.dzialaj.fundacjafarma.pl oraz na profilu FB Ośrodka Działaj Lokalnie.

Program „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany jest od 2000 roku przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, a na terenie powiatu staszowskiego przez Fundację Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży przy wsparciu finansowym gmin: Staszów, Rytwiany, Połaniec, Bogoria, Szydłów, Łubnice oraz Starostwa Powiatowego w Staszowie.

Ośrodek Działaj Lokalnie

ul. Parkowa 10

28-200 Staszów

                    Instytucje                                                           Szkoły ponadgimnazjalne

       Bez_nazwy23.png

                          Związki i Stowarzyszenia

far.png