Ankieta dotycząca preferencji przewozowych pasażerów w województwie świętokrzyskim

Utworzono: piątek, 04, wrzesień 2015

    Wychodząc naprzeciw wyzwaniom organizacyjnym zbiorowego transportu publicznego w Województwie Świętokrzyskim, Wojewódzki Zarząd Transportu przygotował ankietę preferencji przewozowych pasażerów. W związku z tym, za Państwa pośrednictwem uprzejmie zapraszamy wszystkich podróżujących komunikacją publiczną do udziału w anonimowym badaniu ankietowym.

    Badanie preferencji pasażerów oraz jakości transportu publicznego w województwie, wpłynie pozytywnie na poprawę dotychczas świadczonych usług poprzez określenie i wprowadzenie oczekiwanych standardów usług przewozowych na organizowanych liniach użyteczności publicznej w transporcie zbiorowym. Wyniki badań będą też wykorzystane do opracowania rocznej analizy transportowej, z której korzystać mogą wszystkie jednostki samorządu terytorialnego.
    Zwracamy się z prośbą o rozpropagowanie treści ankiety (wzór w załączeniu oraz do pobrania ze strony internetowej pod adresem http://bip.sejmik.kielce.pl/659-ankieta.html) wśród jak najszerszej grupy osób.
   Ankietę, można również wypełnić on-line, za pośrednictwem linku http://ankieta.umws.pl/. Wypełnione ankiety (w wersji papierowej) należy odsyłać do 15 września 2015 roku na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, Wojewódzki Zarząd Transportu al. IX Wieków Kielc 3; 25-516 Kielce.
   Licząc na pomoc Państwa w realizacji powyższego badania, poprzez efektywną dystrybucję i/lub umieszczenie na stronach internetowych swoich urzędów powyższego odnośnika do ankiety oraz informacji zachęcającej wszystkich mieszkańców do jej wypełnienia.

źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

 

                    Instytucje                                                           Szkoły ponadgimnazjalne

       Bez_nazwy23.png

                          Związki i Stowarzyszenia

far.pngcech