Kontakt

Utworzono: poniedziałek, 27, lipiec 2015

starostwo

Starostwo Powiatowe w Staszowie

ul. Józefa Piłsudskiego 7

28 - 200 Staszów woj. świętokrzyskie POLSKA

Telefon: 15 864 27 65 Fax: 15 864 22 11 E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres skrytki epuap
/4u4p46dlwz/skrytka

herb.svg

 

 Godziny pracy Urzędu:
  
Poniedziałek 7:30 – 15:30
Wtorek 8:00 – 16:00
Środa 7:30 – 15:30
Czwartek 7:30 – 15:30
Piątek 7:3015:30

 

Kasa Starostwa czynna: Poniedziałek-Piątek 8:0014:00


Starostwo Powiatowe

NIP:
866-14-58-065
REGON: 830 413 490
Rachunek bankowy: BS Staszów 23 9431 0005 2001 0021 8199 0001

Powiat Staszowski 

NIP:
866-17-09-857
REGON: 830409241

Wykaz telefonów (pobierz)

SPIS NUMERÓW TELEFONÓW
STAROSTWA POWIATOWEGO W STASZOWIE


POKÓJ PRACOWNICY NUMERY TELEFONÓW
13 DAMIAN SIERANT - PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU

(15) 866-50-11

17 MICHAŁ SKOTNICKI - STAROSTA

(15) 866-50-38

19 TOMASZ FĄFARA - WICESTAROSTA

(15) 866-50-38

28 JERZY CHUDY – ETATOWY CZŁONEK ZARZĄDU

(15) 866-50-65

18 BOŻENA BIAŁEK - SEKRETARIAT

(15) 866-50-38
Fax.
(15) 866-50-74

16 JAN SIKORA – SEKRETARZ

(15) 866-50-36

26 WALDEMAR WOŁCZYŃSKI – POWIATOWY RZECZNIK KONSUMENTÓW (15) 866-50-64
WYDZIAŁ ORGANIZACJI I NADZORU
32

ANDRZEJ GÓRSKI – NACZELNIK

(15) 866-50-58
37 Marcin Bąk (15) 866-50-66
38 Laura Stachniak (15) 866-50-67
15

Dominika Kubik

Joanna Jop

(15) 866-50-41
31 Aneta Stolarska (15) 866-50-59

14

Dorota Sitowska – KIEROWNIK BIURA RADY

Bożena Winiarczyk

Agata Cepil

(15) 866-50-11
27

Robert Dziedzic

Piotr Macugowski

(15) 866-50-63
 

Lucjan Piotrowski

Łukasz Garczewski

(15) 866-50-73
WYDZIAŁ EDUKACJI, KULTURY I SPORTU
34

TADEUSZ KARDYNAŁ – NACZELNIK

(15) 866-50-56
35

Marzena Krześ-Guzikowska

Justyna Szczepanik

(15) 866-50-55
36

Bożena Mazur

Dorota Makuch

(15) 866-50-54
WYDZIAŁ PROMOCJI I WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ
29

JAN MAZANKA – NACZELNIK

(15) 866-50-61
30

Ewelina Walczak

Paulina Majczak

Aleksandra Konefał

(15) 866-50-60
27 Michał Skrętek (15) 866-50-63
WYDZIAŁ FINANSOWY
23

JOLANTA PIOTROWSKA – SKARBNIK POWIATU

(15) 866-50-33
24 Marta Pyrek- GŁÓWNY KSIĘGOWY (15) 866-50-33
20

Małgorzata Urbańska

Agnieszka Wach

(15) 866-50-42
21

Marzena Piotrowicz - Panasiuk

Agnieszka Gajek

Aneta Marciszek – Tomporowska

(15) 866-50-35
WYDZIAŁ ADMINISTRACJI ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEJ
A212

GRAŻYNA WŁODARCZYK – NACZELNIK

(15) 866-50-47
A213

Agnieszka Kotyra

Małgorzata Bednarska

(15) 866-50-48
A215

Anna Jaros

Krystyna Kruzel

Anna Pedrycz

(15) 866-50-50
A217

Dorota Warchałowska

Lidia Złotnik

Ewa Adrian-Sularz

(15) 866-50-51
WYDZIAŁ INWESTYCJI I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
A211

MAGDALENA FILA – NACZELNIK

(15) 866-50-46
A 218

Aleksandra Drogosz

Magdalena Tomporowska

Katarzyna Stępień

(15) 866-50-52
A210 Mieczysław Madej (15) 866-50-45
A26

Mariusz Fijałkowski

Justyna Supa

(15) 866-50-98
WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA, ROLNICTWA I LEŚNICTWA
B8

JERZY BERNYŚ – NACZELNIK

(15) 866-50-69
B9 Monika Michalec (15) 866-50-68
A25 Jolanta Pargieła (15) 866-50-97
B10

Barbara Gatna

Henryka Kwiatkowska

(15) 866-50-70
P7

Arleta Gąsior

Konrad Makuła

(15) 866-50-44
WYDZIAŁ GEODEZJI, KARTOGRAFII, KATASTRU I GOSPODARKAMI NIERUCHOMOŚCIAMI
11 -------------------------   (15) 866-50-12
7

Robert Walczyk

Beata Fąfara

(15) 866-50-16
8

Lucyna Idzik

Magda Swatek

(15) 866-50-15
9

Małgorzata Samborska

Małgorzata Sojda

(15) 866-50-14
10

Aneta Murczyńska

Edyta Płaza

(15) 866-50-13
POWIATOWY OŚRODEK DOKUMENTACJI GEODEZYJNEJ  
5 Sławomir Bartos - KIEROWNIK (15) 866-50-17
2 Elżbieta Weryńska (15) 866-50-21
4

Monika Staromłyńska

Hubert Radkowski

Magdalena Orzech

Małgorzata Suchorowska

(15) 866-50-20
1

Artur Kwiecjasz

Piotr Gmiterek

(15) 866-50-22
WYDZIAŁ GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI
A27

BEATA RYBUS – NACZELNIK

Anna Pisula

(15) 866-50-43
A6

Paulina Haczyk

Marta Pawłowska

(15) 866-50-24
A21 Rafał Bartos (15) 866-50-34
WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH I ZARZĄDZANIA KRTYZYSOWEGO
B11

RYSZARD STACHURA – NACZELNIK

 

(15) 866-50-81
B4

Andrzej Sałata

Ewelina Banasińska

(15) 866-50-71

(15) 866-50-79

B13

Radosław Chynek

Barbara Niekurzak

(15) 866-50-72

WYDZIAŁ KOMUNIKACJI I TRANSPORTU
A11

STANISŁAW ALTENBERG - NACZELNIK

 

(15) 866-50-26
A16 Jerzy Sowa (15) 866-50-28
A15

Jerzy Krauze

Andrzej Pasternak

Dawid Wielgus

(15) 866-50-29
A14

Danuta Witoń

Krystyna Juda

Anna Górska

Urszula Godzwon

Małgorzata Grosicka

(15) 866-50-30

Fax.
(15) 866-50-31

A12

Krystyna Zugaj

Anna Charyga

Jarosław Jońca

(15) 866-50-32
A10 Mariusz Rajca (15) 866-50-25
BIURO INFORMATYCZNE
P1 PIOTR WIELECKI – KIEROWNIK (15) 866-50-96
P2 Wiesław Kwiecień (15) 866-50-18
P3

Przemysław Juda

Przemysław Tomporowski

(15) 866-50-91
AUDYTOR WEWNĘTRZNY
33 Krzysztof Czerwiec (15) 866-50-57
BIURO RADCÓW PRAWNYCH
28

Agata Cholewa

Monika Sass-Wołczyńska

Waldemar Wołczyński

(15) 866-50-62
A4 PUNKT KASOWY BANKU SPÓŁDZIELCZEGO (15) 864-42-00
POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
B1

ANNA OGÓREK – DYREKTOR

(15) 866-50-75
B2

Justyna Wojcik

Elżbieta Orkisz

(15) 866-50-77
B12

Zbigniew Uss-Wąsowicz

Joanna Mazur

(15) 866-50-99
B3

Wit Jaworski

Jolanta Brzeszczyńska

Monika Zabramna

(15) 866-50-76
PUNKT NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ
P4 RADCA PRAWNY (15) 866-50-94




                    Instytucje                                                           Szkoły ponadgimnazjalne

       Bez_nazwy23.png

                          Związki i Stowarzyszenia

far.png